Заміна фурнітури

Якість сучасних дверей і вікон залежить від фурнітури. Дешеві комплектуючі не дають належного зручності і довговічності в роботі. Тому при замовленні нових вікон на це краще відразу звертати свою увагу і не економити. Адже це запорука Вашого комфорту і затишку в майбутньому.
Заміна фурнітури вікна

Ремонт фурнітури вікна

Виготовлювачів віконної фурнітури досить багато, але вдаватися в розходження і особливості кожної сенсу немає. Всю гаму виробників можна поділити на дві групи:

  • Класу “А” (Німеччина, Австрія)
  • Класу “Б” (Україна, Туреччина, Китай)

Німецька фурнітура зарекомендувала себе з хорошого боку, тому краще свій вибір зупинити на ній.

З якої причини необхідна заміна фурнітури?

Буває так, що якась деталь зламалася, а її вже не виготовляють. Таке зустрічається з вікнами 15-20 річної давності. За цей час фурнітура дуже сильно змінилася, як технічно, так і дизайном. Тому одні й та ж марки повністю не сумісні.

Інша часта причина – це перероблення поворотної стулки в поворотно-відкидну. У такому випадку потрібна повна або часткова заміна всіх елементів фурнітури.

Бувають випадки, коли потрібно розширити функціонал вікон і є необхідність в покроковому провітрюванні або противовзломной фурнітурі. Для цього необхідна часткова заміна деталей віконної рами.
Внутрішній прижим

Внутрішній прижим

Боковий наружний прижим

Боковий наружний прижим

У новобудовах часто намагаються здешевити вікна і ставлять більш бюджетну фурнітуру. Додатково до цього, зменшують необхідну кількість притисків в стулці, що на пряму відбивається на герметичності. Господар квартири на це абсолютно не звертає увагу, до того моменту, поки не настає перша зима і з вікон не починає дути. Виправити це непорозуміння може установка відсутніх притисків і компонентів фурнітури.
Обмежувач відкриття

Обмежувач відкриття

Заміна фурнітури або деяких зламалися деталей, дуже відповідальна процедура і краще її довірити експерту. Ми маємо великий досвід в даній сфері. Підбір всього необхідного для нас не проблема. Звертаючись до нас, Ви довіряєте своє вікно професіоналам!