Ремонт вікна

Віконна фурнітура – це в першу чергу рухається механізм, яким властиво зношуватися і ламатися. Тому потрібно своєчасно звертати свою увагу на скрипи в її роботі і хрустіння при відкриванні. Це головний індикатор в домашній умовах.

Які основні причини поломки вікна?

Досвід показує ми можемо виділити основні 3 фактори:

  1. Це неякісне виготовлення самої конструкцій;
  2. Непрофесійний монтаж;
  3. Неправильна експлуатація вікна.

По першому пункту – це застосування більш тендітних матеріалів, з споконвічно закладеним меншим терміном служби. Також, сюди можна додати всіляку можливість здешевлення вікон і погану їх складання. Грамотний фахівець такі нюанси виявить негайно, а без належного досвіду вони просто не видно.
За другим пунктом, причиною поломки може бути установка не по рівню, не тільки при порушенні горизонту вікна, а й у відсутності вертикалі і діагоналі. Все це призводить до перекосу і як наслідок, до зміни в роботі стулки. А неправильна робота – це поломка в недалекому майбутньому.

Третій пункт – найголовніший джерело поломок. Намагайтеся дбайливо ставиться до ваших вікон і вони відплатять вам тим же!
Ремонт фурнітури вікна

Ремонт фурнітури вікна

Крім цього не варто забувати, що вікно складна інженерна виріб. І часто поломки виникають через відсутність мастила і потрапляння великої кількості пилу в рушійні частини фурнітури. Це призводить до виходу фурнітури з ладу, або повної поломки елемента. Тому, профілактика краще, а головне, дешевше ремонту. Ті у кого вікна виходять на галасливі проспекти і пилові вулиці, повинні частіше стежити за їх чистотою. Мінімум два рази в рік необхідно протирати вологою ганчіркою фурнітуру від бруду. Це вбереже їх від засмічення і продовжить термін служби.

Але якщо таке, все ж, трапилося і у вас зламалася вікно, то наш фахівець зможе швидко визначити причину поломки і її усунути. Для ремонту віконної фурнітури можуть знадобитися певні деталі. Майстер зробить ретельний підбір елементів, безпосередньо, для вашого вікна.

Є кілька видів фурнітури, які володіють своїми унікальними особливостями і між собою абсолютно не стикуються. Тому, самому ремонт вікна краще не робити, інакше можна тільки погіршити становище.

Наша компанія виробляє: діагностику, заміну і повне усунення зламаних компонентів. Ми розповімо, як потрібно доглядати за вікном і з якої причини воно зламалося. Це допоможе надалі уникнути подібних ситуацій.