Москітна сітка

Москітна сітка – це один з головних атрибутів наших вікон. Завдяки їй у нас немає в приміщенні комарів, мух та інших комах. Ми можемо спокійно спати з широко відкритими вікнами і насолоджуватися свіжим повітрям весь день. Сітки незамінні на вікнах, як в приватному секторі, так і в міських умовах. Навіть власники квартир на 25 поверхах, скаржаться на різну “живність” залітати до них у вікна. Тому актуальність в Москіткі є скрізь і завжди.

Які москітні сітки бувають?

Сітки досить простий вигляд виробу, які виступають бар’єром між приміщенням і вулицею. Розрізняють декілька їх типів:

  1. Віконні (на гачках)
  2. Дверні (на петлях)
  3. Ролетні
  4. антикішка

Віконні москіткі – це самий стандартний і поширений вид сіток. Вони являють собою алюмінієвий каркас, в білому або коричневому кольорі, в середині якого щільне марлеве полотно. Як кріплення використовуються Z – образні гачки. За допомогою них вона завжди притиснута до вікна. У використанні дуже проста і зручна.

Дверна сітка має схожу конструкцію з віконної, але у неї більш товстий каркас, для більшої жорсткості, і вона кріпиться на спеціальні пластикові петлі. Вона стає другими дверима, що дозволяє її відкривати при виході і закривати після входу. Це відмінне рішення для балконних прорізів, при не заскленому балконі і виходу на вулицю в приватному секторі.

Сітки ролетних типу встановлюються зовні і рухаються в металевих напрямних, за принципом захисних ролетів. Зустрічаються дуже рідко. Через свою дорожнечу особливим попитом не користуються.

Сітка “антикішка” – це відмінне рішення для власників домашніх тварин. Тепер їм не варто боятися, що їх улюбленець може прорвати її і випасти з вікна. Замість звичайної марлевої сітки тут використовується металева. Вона не іржавіє і витримує будь-які випади на свою адресу.

Як заміряти сітку самому?

Для цього потрібно скористатися рулеткою. При відкритому вікні заміряють відстань від країв гумового ущільнювача, в більшості випадків він чорного кольору. Замір потрібно робити з точністю до міліметра. Отриману ширину і висоту записуємо. Це допоможе Вам дізнатися точну ціну москітної сітки.