Ремонт та регулювання пластикових вікон у Києві

Компанія service-okna є однією з небагатьох, що надає повний спектр послуг з регулювання, ремонту та налаштування металопластикових вікон. Ми вже на ринку більше 10 років і за весь цей час заробили бездоганну репутацію і велику кількість вдячних клієнтів, як в Києві так і в Київській області. Ми надаємо гарантію на всі види наших робіт.

На сьогоднішній день фірм з виробництва та монтажу вікон величезна кількість, але центрів з якісного їх обслуговування дуже мало. На відміну від конкурентів, ми надаємо не тільки професійний ремонт, але і кращі ціни на ринку. Завдяки нашим фахівцям у Ваших вікон:

  1. Підвищаться теплоізоляційні показники
  2. Покращиться шумоізоляція конструкцій
  3. Покращитбся якість роботи фурнітури
  4. Енергоефективність приміщення стане вищою

Це вдихне друге життя у Ваші вікна, завдяки чому вони прослужать ще дуже довго. Ми працюємо з усіма профільними системами і видами фурнітури, що дозволяє допомогти всім клієнтам, хто звернувся до нас. Також здійснюємо ремонт і діагностику Алюмінієвих систем.

Сфера діяльності нашої компанії обширна і включає в себе такі послуги як:

  1. Регулювання і ремонт віконних конструкцій
  2. Заміна фурнітури
  3. Заміна ущільнювача
  4. Заміна склопакетів
  5. Виготовлення москітних сіток
  6. Установка підвіконь

Майстри нашої компанії володіють багаторічним досвідом в обслуговуванні пластикових вікон. Ми не тільки допоможемо Вам у вирішенні проблем, що склалися, але і дамо потрібні рекомендації по уникненню подібного в майбутньому.