Регулювання вікон

В процесі експлуатації металопластикових вікон з часом виникають підтирання, Тугість закривання – це вірний сигнал, що з вікном щось не так і його потрібно відрегулювати. З цим краще не зволікати, щоб уникнути більш сущёственних поломок. Адже якісна робота вікна – це запорука його довговічності і збереження тепла взимку. Тому краще звернутися до фахівця.

Що входить в регулювання вікна?

 1. Налаштування віконної фурнітури
 2. виставлених правильної геометрії стулки
 3. Заміни ущільнювача
 4. Усунення поддуваніе
 5. Мастило

Протягом деякого часу після установки і експлуатації нового вікна, найчастіше – це від півроку, стулки провисають і приймають своє “природне” робоче положення. Саме тоді потрібно подбати про їх регулюванню. Налаштування вікон робиться шестигранниками. У більшості випадків потрібен 4 мм ключ, він підходить для більшості фурнитур. Є кілька основних положень для регулювання.

 1. Нижня петля відповідає за підйом і опускання стулки. Ще є можливість зрушити низ стулки вправо або вліво, але рідко коли необхідно на практиці.

  Регулювання нижньої петлі

 2. Верхня петля також зміщує вліво / вправо. Але тут воно більш затребуваним, так як стулку тягне власну вагу і вона починає затирати верх рами.

  Регулювання верхньої петлі

 3. Віконні цапфи. Вони відповідають за силу притиснення. Зміна їх положення, може послабити або посилити притиск вікна. В основному – це робиться в міжсезоння: перед зимою підсилюють, а на літо слабшають.

Також враховуйте, що правильну настройку вікон зможе зробити фахівець. Тому гарненько подумайте, перш ніж приступити до експериментів, особливо якщо на вулиці зима.

Якісно проведена робота вдихне нове життя в ваше вікно. З’явиться легкість в відкриванні і приємність в його обслуговуванні. Це саме ті якості, які необхідні нам в першу чергу.

Як визначити, що необхідна регулювання вікна?

Ви самостійно можете зрозуміти, що з вікном щось не так. Основні причини – це:

 1. Вікно погано відкриватися / закривається
 2. Туго провертається ручка
 3. з’явиться не характерний звук в роботі
 4. Нижня частина стулки тре про раму
 5. піддувала повітря

Встановивши проблему – Ви зможете звернеться до нас за її рішенням. Наші досвідчені майстри виконають найскладніші процедури. Ми даємо повну гарантію на своєю роботу.

Пам’ятайте, що своєчасна регулювання і правильна настройка вікна позбавить від можливих поломок в майбутньому.